Uzm. Dr. Hicran D. UŞAN
Mustafa Kemal Mah. 2132. Sk.
Önder Apt. No:7/4 Çankaya / ANKARA

Randevu İçin

05061558130

Hasta Yorumları

I’m glad that I met such good person and perfect doctor like Hicran Demir Uşan. With her magic hands she helped me with my strong headaches. I went two neurologists, made two MRT and both recommended me to use antidepressants. MRT results showed that I have two small protrusions in my neck and not very serious migraine. In Russia first of all doctors advising Manuel therapy, physical exercises and swimming. I asked neurologist about this and she recommended me doctor Hicran Demir Uşan. Doctor told me that I will need 5 seances for sure then sometimes to not loose effect. Before starting treatment I had 3-5 time headache per week. With every seance my headaches started to be more rare. And I started to feel myself more relaxed. Before every neck movement was painful for me. Now I can move easily. I’m fully recommend to try physical therapy before starting to use pills and I’m sure doctor Hicran Demir Uşan will help you in this.

Ks..Yi…

Dayanılmaz nöropatik ağrılarından dolayı Dr.Hicran hanıma başvurdum. Doktorumun bana olan yaklaşımı tedavi sürecini bana anlatması bana güven verdi tedaviye başladık her onbeşgünde tedaviye devam ettik üçüncü seansın sonunda dayanılmaz olan ağrılarımdan ciddi bir azalma oldu.Benim gibi çeşitli sebeplerden nöropatik ağrı çekenlerin çaresiz olmadıklarını bilsinler. Dr hanımın güler yüzünün ve bilgisinin birleşmesiyle tedavide çok güzel sonuçlar aldık tedaviye devam ediyoruz.Dr.hanımdan Allah razı olsun Allah bilgisini gücünü artırsın.

em…n

 

Hicran hocama geldiğimde yürümek imkansızdı; oturduğum yerde kıvranır vaziyetteydim siddetli diz ağrısı şikayetim vardı yeğenimin tavsiyesi üzerine dr. Hicran hanıma başvurdum 5 seanslık nöral terapi ve manüel terapi tedavisi uygulandı şuan da hem kilo verdim hemde eskisinden daha iyi ve sağlıklıyım her şey için çok teşekkür ederim iyiki tanıdım sizi

t….g

 

Kızımızın doğumundan itibaren yaşadığımız sıkıntılardan dolayı fazlasıyla yıpranmış ve yorulmuş olarak (Şekersiz diyabet şüphesi, tortikollis şüphesi, hidrosefali şüphesi, motor gelişim yetersizliği, geç yürüme, geç konuşma, öğrenme güçlüğü vs.) ve çeşitli süreçlerden sonra, uyguladığı tedavi yönteminin başarılarını öğrenmemizden dolayı Hicran Hocamıza ulaştık. Kendisi ile tedavi sürecimiz başladıktan sonra, kızımın tavır, davranış uyku düzeni, gece terlemesi, idrar kaçırma, anlama ve öğrenme kabiliyetlerinde ve ayağında ki probleminde herkes tarafından görülebilecek değişiklikler oldu. Hicran Hocamız ile birlikteliğimiz devam etmekte olup, Allah herkesi böyle güzel insanlarla karşılaştırsın. İyi ki varsınız Hocam.

pı…r

 

Sevgili doktorum Hicran Hanıma çok teşekkür ediyorum. Yapılan nöral ve manual terapi sonucunda sırt, boyun ve diz ağrılarımdan yüzde 80-85 kurtulmuş olarak Antalya’ya dönüyorum, kendisine sevgilerimi iletiyorum. Melek Çalışkan

me…n

 

Buraya gelmeden önce ağrıdan çıldıryordum ve geceleri hiç uyumuyordum sinir sistemim bozulmuştu yıllardır bunu çekmeme rağmen bir gun artık geldim ve diz tedavisinden başlayarak huysuz bacağımdan da tedavi gördüm. İlacımı da azalttım yakında keseceğiz. Ben korkuyodum ama hicran hoca bırakmadı tedaviye başladı iyi ki de başlamış bana kalsa korka korka asla yaptıramazdım. Çok daha iyiyim artık uyuyabiliyorum çok mutluyum dünya varmış. Allah ondan razı olsun.

f…..

 

12 yıldır bel ve diz ağrılarım vardı. 1 senedir çok arttı ağrılarım. Gece uyuyamıyordum. Sancıdan dizlerim titriyordu. Merdiven inip çıkamıyordum. Yol yürüyemez olmuştum. 5 dakika bile yürüyemiyordum. En çok da gece uyuyamamak yoruyordu beni. Sol elim ve kolumda uyuşma oluyordu. Ağrılarıma bir türlü çare bulamadım artık ameliyat diyordu herkes. Bir doktor tanıdığımız Hicran hocayı önerdi. Ameliyat olmadan önce ona gidin dedi. Hicran hocaya gittik. İyi ki gitmişim. Bana belimden iğne tedavileri yaptı. Nöralterapi diye bir tedavi yaptı. Dizlerime sıvı iğnesi yaptı. 6 seans gittim doktor hanıma. Gece ağrılarım hiç kalmadı. Kolum elim hiç uyuşmuyor artık. Belim çok rahatladı. Allah razı olsun doktor hanımdan. Ameliyattan kurtardı beni.

be…7

 

Çok sevgili Hicran Hocam, iyi ki tanıştık bu yolda. Gerek mesleğe attığım adımda yanımda olmanız gerekse geçirdiğiniz boyun ağrım ve sağ ayak bileğimde oluşan lif kopmasına bağlı rahatsızlıklarıma derman oldunuz, birer seans akupunktur ve enjeksiyon ile böyle geçebilecek bir şey olduğunu bilsem sizi daha önce tanımak için elimden geleni yapardım. Sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız.

kü….

 

Yıllardır geçmeyen boyun ve sırt ağrılarım sebebiyle gittim. 6 seans nöralterapi uygulaması sonucunda ağrılarım çok azaldı. İyileşme süreci tamamlandığında daha da iyi olacağımı düşünüyorum. Her yönüyle çok iyi bir hekim kendisi.

şu….

 

4 yıldır devam eden bel ve diz agrilarim sebebiyle gittiğim Hicran hocam danisanini her zaman güleryüzle karşılıyor ve sohbetiyle hastasını rahatlatarak daha ilk anda tedaviye başlıyor. Hicran hocam bana iki seans nöral terapi ve bir seans akupunktur uyguladi. Ilk seanstan sonra uykularim düzene girdi. Kaslarımın genelinde bir rahatlama oldu. Eğilmekte sıkıntı yaşıyordum bel hareketlerim daha rahat artık. Okulda nöbet tutarken çok zorlaniyordum, artık daha ağrısız bir gün geçiriyorum. Çok duyulmamış ve alışkın olmadığımız bir tedavi nöral terapi ama etkili. Hicran hocamin elinden herkese tavsiye ederim..

es….

 

Boyun fıtığı nedeniyle kola vuran çok şiddetli ağrılarımı gideren Hicran hanıma çok teşekkür ederim.Göstermiş olduğu şevkat ve yüksek enerjisi için ayrıca minnettarım kendisine.

n…..

 

Yaklaşık 5 yıldır devam eden ağrılarım vardı. Özellikle Ayağım, bel ,boyun ,omuz bölgelerimde olan ağrılar doğumdan 1 yıl sonra şiddetle arttı. Dr.Hicran Uşan hanıma muayeneye gittiğimde beni detaylı muayene etti ve öncelikle ayağımdan nöral tedavi uyguladı.Tedavi hemen vücudumda rahatlama sağladı. Hatta ağrılarmda ertesi gün ciddi şekilde azalma oldu. Tavsiye ederim .

pı….

 

Safra kesesi ameliyatı sonrası sırt ağrılarım nedeniyle ameliyatımı gerçekleştiren doktorun tavsiyesi ile Hicran Hn’a gittim. Önce elinde röntgen bile olmadan 30 yıl öncesine dayanan ve çok ağrı çektiğim ayak bilek sorunumu halletti, ardından 1 seanslık nöral terapi ile dayanılmaz sırt ağrılarımı çözdü. Kendisine tedavi başarısının yanı sıra ilgi ve güler yüzü içinde ayrıca teşekkür ederim. Hasan DÜZEL

hd…l

 

Hicran Hocamı uzun süredir geçmeyen kronik kalça ağrılarımdan dolayı tercih ettim. Muayene sonrasında nöral terapi uygulamasını önerdi ve 7-8 seanslık bir tedavi sürecim oldu. Tedavi sonrasında ağrılarım büyük oranda azaldı ve gün geçtikçe de daha sağlıklı hissediyorum. İyi bir hekim olmasının yanında çok da iyi bir insan olduğunu ve önceliğini her zaman hastasının bir an önce iyileşmesine verdiğini anlıyorsunuz. Yardımları için Hicran Hanıma çok teşekkür ederim.

sr…n

 

Hicran hocamla iki ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıștım. Ben çok küçük yaşlardan beri bir çok ayak ameliyatı geçirdim bu yuzden kronik ağrılarım mevcuttu. Ayak ağrılarım’ın yanı sıra sırt ağrılarım da vardı Hicran hocamla tedaviye başladıktan kısa bir süre sonra ağrılarım büyük ölçüde azaldı, uyku düzenim geri geldi , ikinci ayın sonunda ağrılarım %80 azaldı. Tek üzüntüm Hicran hocam ve tedavi yöntemleri ile çok geç tanışmış olmam birçok arkadaşıma tavsiye ettim Hicran hocamı . Bu sürece vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum başta Hicran Usen hocama

o…..

 

12 yildir geçmeyen ve çok fazla sırt ağrılarım sebebiyle doktoruma başvurdum. Noralterapi yöntemiyle tedavimi yaptı hicran hanım. Ilk uyguladığı dakikadan itibaren çok rahatladım. Sırtımdaki tonlarca ağırlık ve ağrı birden kesildi. Üç seans sonunda hiçbir ilaç kullanmadan sadece noralterapi ile inanılmaz bir şekilde agrilarimin yüzde doksanindan kurtulup özellikle ağrısız rahat uyuyabildim. Ayrıca kendisinin itinasindan motive edisinden ve profesyonelliginden çok memnun kaldım. Teşekürler.

se…8

 

Annemin uzun süredir devam eden diz ağrıları ve bacaklarinda uyuşma vardı. Yürümekte zorlaniyordu.Hicran hanımla tedaviye başladık. Rahatsızlığı günden güne düzelmeye başladı. Tedavisinden çok memnun kaldık. Göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ayten DİKMEN

at…n

 

merhaba. iki ay önce doktor hanımla tanışıp, uyguladığı yöntemle şifa bulduğum için Allaha şükrediyorum. sordugum sorulara aldigim net cevaplar ve doktor hanımın güleryüzünden dolayı da ayrıca huzur buldum.doktor hanıma çok teşekkür ederim ve Rabbimin tüm dualarını kabul etmesini dilerim.

be…r

 

Merhaba. Şiddetli bel ağrısı ile doktor hanıma geldim uyguladığı bırak terapi yöntemi ile şifa buldum.doktor hanimin vermiş olduğu hizmet ve duyarlılığına coook teşekkür ederim

re…6

 

Merhaba ben kalca kırıklığı geçirdim şiddetli sancıların vardı hicran hocayla ulus devlet hastanesinde tanıştım ve tek seansta iğne tedavisi sayesinde agrilarimdan çok çabuk kurtuldu ve artık baston kullanmıyorum

g…..

 

Hicran hocam bir doktor değil tıpkı bir abla gibi ilgili yaptığı noral tedavi sayesinde hayatım değişti çok memnun kaldim allah herkese böyle doktorlarla karsilastirsin çok ilgili bi dr çok teşekkür ederim hocam iyki varsınız

ki…e

Call Now Button0506 155 81 30